Home / Handles / 8341-1032-A-35
8341-1032-A-35
RAF Electronic Hardware
Product No:
8341-1032-A-35
Description:
HANDLE ALUM BLACK MTG CTR 3.5"
User Guide
Mfr RAF Electronic Hardware
Type Instrumentation
Height 1.500" (38.10mm)
Series -
Package Bulk
Material Aluminum
Mounting Type Screw Holes, Back
Product Status Active
Thread/Screw/Hole Size #10-32
Length - Center to Center 3.500" (88.90mm)