841202AK-245LFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
841202AK-245LFT
Package:
32-VFQFPN (5x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC CLK/FREQ SYNTH 32VFQFPN
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL -
Type Clock/Frequency Synthesizer, Spread Spectrum Clock Generator
Input -
Output LVDS
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Product Status Active
Frequency - Max 250MHz
Voltage - Supply 3.3V
Divider/Multiplier -
Number of Circuits 1
Base Product Number 841202A
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C