841204AKI-245LFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
841204AKI-245LFT
Description:
IC CLOCK SYNTHESIZER 32-VFQFPN
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL No
Input Crystal
Output LVDS
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Main Purpose PCI Express (PCIe)
Product Status Active
Frequency - Max 250MHz
Voltage - Supply 3.3V
Base Product Number 841204A
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C