843312AKLFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
843312AKLFT
Package:
32-VFQFPN (5x5)
Description:
IC CLK/FREQ SYNTH 32VFQFPN
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL Yes with Bypass
Type Clock/Frequency Synthesizer
Input Crystal
Output LVPECL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Product Status Obsolete
Frequency - Max 312.5MHz
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Base Product Number 843312A
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:10
Operating Temperature 0°C ~ 70°C