Home / Handles / 8508-1032-B
8508-1032-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
8508-1032-B
Description:
HANDLE BRASS MTG CTR 2"
User Guide
Mfr RAF Electronic Hardware
Type Instrumentation
Height 1.750" (44.45mm)
Series -
Package Bulk
Material Brass
Mounting Type Screw Holes, Back
Product Status Active
Thread/Screw/Hole Size #10-32
Length - Center to Center 2.000" (50.80mm)