
Qualtek
Product No:
851-03/003
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
10.8395
10.8395
10
8.4132
84.132
33
8.012243
264.404019
66
7.540844
497.695704
99
6.833958
676.561842
231
6.598301
1524.207531
462
6.362634
2939.536908
957
6.126987
5863.526559
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Qualtek |
| Series | 851 |
| Current | 3 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 2.8mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 851-03 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |