874005AGLF
Renesas Electronics America Inc
Product No:
874005AGLF
Package:
24-TSSOP
Batch:
Datasheet:
Description:
IC JITTER ATTENUATOR 24-TSSOP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 27
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL Yes
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Output LVDS
Series FemtoClock®
Package Tube
Main Purpose PCI Express (PCIe)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 160MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Number of Circuits 1
Base Product Number 874005A
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:5
Operating Temperature 0°C ~ 70°C