8N3DV85AC-0130CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N3DV85AC-0130CDI
Package:
6-CLCC (7x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
Type VCXO
Count -
Series FemtoClock® NG
Package Tray
Frequency 174.8MHz, 174.8MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 6-CLCC
Product Status Active
Current - Supply 130 mA
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Base Product Number 8N3DV85
Operating Temperature -40°C ~ 85°C