
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N3PF10VA-159NRGI
Manufacturer:
Package:
10-VFQFPN (5x7)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC FREQ SYNTH 10VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
10.8965
10.8965
10
10.0111
100.111
25
9.59576
239.894
80
8.454762
676.38096
364
8.03984
2926.50176
728
7.52116
5475.40448
1092
6.89871
7533.39132
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | No |
| Type | Frequency Synthesizer |
| Input | Crystal |
| Output | LVPECL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-VQFN Exposed Pad |
| Product Status | Not For New Designs |
| Frequency - Max | 212.5MHz |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 8N3PF10 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 10-VFQFPN (5x7) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |