
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB106BGILFT
Manufacturer:
Package:
28-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER ZD 6OUTPUT 28-TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.605
5.605
10
5.03215
50.3215
25
4.75722
118.9305
100
4.122905
412.2905
250
3.911492
977.873
500
3.509775
1754.8875
1000
2.960048
2960.048
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 105MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB106 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |