
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB1200CGLFT
Manufacturer:
Package:
64-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER 12OUTPUT DIFF 64-TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
14.5635
14.5635
10
13.38835
133.8835
25
12.83374
320.8435
100
11.307565
1130.7565
250
10.752632
2688.158
500
10.058923
5029.4615
1000
9.226457
9226.457
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB1200 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:12 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 64-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |