
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB233AGLFT
Manufacturer:
Package:
20-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLK FANOUT/BUFF ZD 20TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.693
4.693
10
4.218
42.18
25
3.98772
99.693
100
3.456005
345.6005
250
3.278792
819.698
500
2.942055
1471.0275
1000
2.79224
2792.24
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 110MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB233 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |