
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB403DFLF
Manufacturer:
Package:
28-SSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER 4OUTPUT DIFF 28-SSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.3795
4.3795
10
3.93585
39.3585
25
3.72058
93.0145
100
3.22468
322.468
250
3.059266
764.8165
500
2.745082
1372.541
1000
2.315131
2315.131
2500
2.199374
5498.435
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL, LVDS |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB403 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |