
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB801CGLFT
Manufacturer:
Package:
48-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER 8OUTPUT DIFF 48-TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
8.607
8.607
10
7.77765
77.7765
25
7.41532
185.383
100
6.438815
643.8815
250
6.149426
1537.3565
500
5.606843
2803.4215
1000
4.88338
4883.38
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL, LVDS |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB801 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |