
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB803DGLF
Manufacturer:
Package:
48-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER 8OUTPUT DIFF 48TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.0445
5.0445
10
4.5296
45.296
25
4.28222
107.0555
100
3.71127
371.127
250
3.520966
880.2415
500
3.159358
1579.679
1000
2.998485
2998.485
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB803 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |