
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DB833AGILF
Manufacturer:
Package:
48-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLK FANOUT/BUFF ZD 48TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.2985
6.2985
10
5.65915
56.5915
25
5.35002
133.7505
100
4.636665
463.6665
250
4.398842
1099.7105
500
3.947079
1973.5395
1000
3.328857
3328.857
2500
3.162417
7906.0425
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 166MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DB833 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |