
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DBL0255NLGI
Manufacturer:
Package:
16-VFQFPN (3x3)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
VFQFPN 3.00X3.00X1.00 MM, 0.50MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.306
3.306
10
2.9716
29.716
25
2.80972
70.243
80
2.434974
194.79792
230
2.310068
531.31564
624
2.072814
1293.435936
1248
1.96726
2455.14048
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | Clock |
| Output | LP-HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DBL0255 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-VFQFPN (3x3) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |