
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DBL0452BKILF
Manufacturer:
Package:
32-VFQFPN (5x5)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLK BUFFER ZD 32-VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.382
3.382
10
3.03715
30.3715
25
2.87128
71.782
80
2.488411
199.07288
230
2.360836
542.99228
490
2.118386
1038.00914
980
1.786589
1750.85722
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DBL0452 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |