
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9DMV0141AKILF
Manufacturer:
Package:
16-VFQFPN (3x3)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC MUX PCIE 2:1 1.8V 16VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.838
3.838
10
3.45135
34.5135
25
3.26268
81.567
100
2.827675
282.7675
250
2.682648
670.662
500
2.407129
1203.5645
1000
2.28456
2284.56
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | No |
| Input | LVDS |
| Output | LP-HCSL |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9DMV0141 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-VFQFPN (3x3) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |