
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9FGL0641AKILF
Manufacturer:
Package:
40-VFQFPN (5x5)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLOCK GENERATOR 3.3V
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.047
4.047
10
3.61
36.1
25
3.249
81.225
100
2.9602
296.02
250
2.6714
667.85
500
2.39704
1198.52
1000
2.0216
2021.6
2500
1.92052
4801.3
5000
1.84832
9241.6
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:7 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (5x5) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |