
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9FGP204BKLF
Manufacturer:
Package:
40-VFQFPN
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLOCK GENERATOR 40VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.3745
6.3745
10
5.72755
57.2755
25
5.415
135.375
80
4.693124
375.44992
230
4.452441
1024.06143
490
3.995178
1957.63722
980
3.791735
3715.9003
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Crystal |
| Output | Clock |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | Intel CPU Servers |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9FGP204 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:14 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN |
| Differential - Input:Output | No/Yes |