
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9ZXL0651EKILF
Manufacturer:
Package:
40-VFQFPN (5x5)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
DB600ZL OEM DERIVATIVE "LITE"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.073
5.073
10
4.55335
45.5335
25
4.30502
107.6255
80
3.730888
298.47104
230
3.539614
814.11122
490
3.176078
1556.27822
980
3.01435
2954.063
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9ZXL0651 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (5x5) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |