
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9ZXL0831AKLFT
Manufacturer:
Package:
48-VFQFPN (6x6)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC Z-BUFFER LOW POWER 48MLF
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.7095
5.7095
10
5.12905
51.2905
25
4.8488
121.22
100
4.20223
420.223
250
3.986732
996.683
500
3.577263
1788.6315
1000
3.39511
3395.11
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 147MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 9ZXL0831 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 48-VFQFPN (6x6) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |