
Amphenol RF
Product No:
A-1PA-113-125W2
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY U.FL UMCC PLG-PL 4.902"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.213
6.213
10
5.63825
56.3825
25
5.34014
133.5035
50
5.21588
260.794
100
4.96755
496.755
250
4.346592
1086.648
500
4.222408
2111.204
1000
3.601469
3601.469
2500
3.353101
8382.7525
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | White |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC |
| Length | 4.902" (124.50mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | A-1PA-113 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |