
Amphenol RF
Product No:
A-1PA-178-250N2
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY U.FL UMCC PLG-PL 9.843"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
8.3315
8.3315
10
7.4955
74.955
25
7.06078
176.5195
50
6.87971
343.9855
100
6.698735
669.8735
250
5.974512
1493.628
500
5.612429
2806.2145
1000
4.960672
4960.672
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Natural |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | RG-178 |
| 1st Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | A-1PA-178 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |