
Amphenol RF
Product No:
A-2PA-081-01KB2
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY AMMC PLUG TO PLUG 3.3'
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
7.9705
7.9705
10
7.20765
72.0765
25
6.8096
170.24
50
6.64335
332.1675
100
6.31123
631.123
250
5.646838
1411.7095
500
5.31468
2657.34
1000
4.650345
4650.345
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | AMMC to AMMC |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | AMMC Plug, Right Angle |
| 2nd Connector | AMMC Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | A-2PA-081 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |