A3EA-50D-2R
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
A3EA-50D-2R
Description:
CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.079" (2.00mm)
Series A3E
Package Tray
Features Feed Through
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge -
Row Spacing 0.079" (2.00mm)