
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
A681J15C0GF5TAA
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.323
0.323
10
0.2242
2.242
50
0.15713
7.8565
100
0.13471
13.471
500
0.101042
50.521
1000
0.08532
85.32
2500
0.080826
202.065
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Series | A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | - |
| Features | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Style | Straight |
| Capacitance | 680 pF |
| Applications | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Lead Spacing | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Thickness (Max) | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |