
Analog Devices Inc.
Product No:
ADM13307-5ARZ
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Description:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.0945
4.0945
10
3.67745
36.7745
25
3.47624
86.906
100
3.012925
301.2925
250
2.858398
714.5995
500
2.564829
1282.4145
1000
2.163112
2163.112
2500
2.054954
5137.385
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Reset | Active High/Active Low |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | ADM13307 |
| Voltage - Threshold | 3.3V, Adj, Adj |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 3 |