
Analog Devices Inc.
Product No:
ADM6319C46ARJZ-RL7
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.9285
1.9285
10
1.729
17.29
25
1.63096
40.774
100
1.389755
138.9755
250
1.30492
326.23
500
1.141805
570.9025
1000
0.946067
946.067
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset | Active High/Active Low |
| Output | Push-Pull, Push-Pull |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | ADM6319 |
| Voltage - Threshold | 4.63V |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |