
Analog Devices Inc.
Product No:
ADM6320BX33ARJZ-R7
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.8145
1.8145
10
1.62735
16.2735
25
1.5352
38.38
100
1.30796
130.796
250
1.22816
307.04
500
1.07464
537.32
1000
0.890416
890.416
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset | Active Low |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Reset Timeout | 20ms Minimum |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | ADM6320 |
| Voltage - Threshold | 3.3V |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |