
Analog Devices Inc.
Product No:
ADM8323WCC46ARJZR7
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.8785
2.8785
10
2.58875
25.8875
25
2.4472
61.18
100
2.12097
212.097
250
2.012176
503.044
500
1.805513
902.7565
1000
1.522717
1522.717
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Type | Watchdog Circuit |
| Reset | Active Low |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Series | Automotive |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | ADM8323 |
| Voltage - Threshold | 4.63V |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |