Home / RF Amplifiers / AFS4-04380520-12-12P-4-GW
AFS4-04380520-12-12P-4-GW
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFS4-04380520-12-12P-4-GW
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Batch:
Datasheet:
Description:
IC RF AMP GPS 4.38GHZ-5.2GHZ MOD
User Guide
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain -
P1dB 12dBm
Series AFS
Package Box
RF Type General Purpose
Frequency 4.38GHz ~ 5.2GHz
Noise Figure 2dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 4.38GHz ~ 5.2GHz
Current - Supply -
Voltage - Supply 15V