Home / RF Amplifiers / AMF-3F-22002650-35-8P
AMF-3F-22002650-35-8P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-3F-22002650-35-8P
Description:
IC RF AMP GPS 22GHZ-26.5GHZ MOD
User Guide
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain 22dB
P1dB 8dBm
RF Type General Purpose
Frequency 22GHz ~ 26.5GHz
Noise Figure 3.5dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 22GHz ~ 26.5GHz
Current - Supply 100mA
Voltage - Supply 15V