
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B72220X2301K101V57
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
VARISTOR 300V DISC 20MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.9975
0.9975
10
0.89205
8.9205
25
0.84626
21.1565
100
0.695115
69.5115
250
0.649838
162.4595
500
0.574256
287.128
1000
0.453359
453.359
2500
0.42314
1057.85
5000
0.401983
2009.915
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Energy | - |
| Series | Automotive, AEC-Q200, StandarD |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Product Status | Active |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | B72220X |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |