BM14HC-54DP-0.4V(51)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
BM14HC-54DP-0.4V(51)
Description:
CONN HDR 54POS SMD 0.4MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.016" (0.40mm)