BM14JB-20DS-0.4V(55)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
BM14JB-20DS-0.4V(55)
Description:
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.016" (0.40mm)
Product Status Last Time Buy
Height Above Board 0.031" (0.80mm)