BM23PF0.8-40DP-0.35V(895)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
BM23PF0.8-40DP-0.35V(895)
Description:
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 1050
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.014" (0.35mm)
Product Status Active
Height Above Board 0.025" (0.63mm)
Base Product Number BM23PF0.8
Number of Positions 40
Mated Stacking Heights 0.8mm