
LEMO
Product No:
BRE.0K.200.NAS
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN BLANKING COVER SILVER
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
17.7935
17.7935
10
15.41945
154.1945
25
14.6148
365.37
50
14.40314
720.157
100
12.70853
1270.853
250
11.86132
2965.33
500
11.607176
5803.588
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | LEMO |
| Color | Silver |
| Series | 0K |
| Package | Box |
| Features | Dust Tight, Metal Chain with Ring, Waterproof |
| Material | Brass |
| Accessory Type | Cap (Cover), Blanking |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | BRE.0K |
| Shell Size - Insert | - |
| For Use With/Related Products | 0K Series Receptacle |