CBC25W3M1S50V5S
Positronic
Product No:
CBC25W3M1S50V5S
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Connector Type Plug, Male Pins
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C