CBC46W4M1000S
Positronic
Product No:
CBC46W4M1000S
Description:
CONN D-SUB PLUG 46POS CRIMP
Package Box
Features -
Contact Finish Gold
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Number of Rows 4
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C