CFM14JA680K
Stackpole Electronics Inc
Product No:
CFM14JA680K
Package:
Axial
Batch:
Datasheet:
Description:
RES 680K OHM 5% 1/4W AXIAL
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3215
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Stackpole Electronics Inc
Series CFM
Package Cut Tape (CT)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 680 kOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C