Home / Circuit Breakers / CLB-123-27ENN-W-R/12
CLB-123-27ENN-W-R/12
Carling Technologies
Product No:
CLB-123-27ENN-W-R/12
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 12A