Home / Circuit Breakers / CLB-133-11B2B-B-A/13
CLB-133-11B2B-B-A/13
Carling Technologies
Product No:
CLB-133-11B2B-B-A/13
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 13A