Home / Circuit Breakers / CLB-253-27ENN-B-A/25
CLB-253-27ENN-B-A/25
Carling Technologies
Product No:
CLB-253-27ENN-B-A/25
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 25A