Home / Circuit Breakers / CLB-303-27ENN-W-R/30
CLB-303-27ENN-W-R/30
Carling Technologies
Product No:
CLB-303-27ENN-W-R/30
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 30A