Home / Circuit Breakers / CLB-353-11B2N-B-F/35
CLB-353-11B2N-B-F/35
Carling Technologies
Product No:
CLB-353-11B2N-B-F/35
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 35A