CMA02040X2200GB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
CMA02040X2200GB300
Package:
0204
Batch:
Datasheet:
Description:
CMA 0204 2% BL 220R
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 1500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Series CMA
Package Tape & Reel (TR)
Ratings AEC-Q200
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Tolerance ±2%
Resistance 220 Ohms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.4W
Package / Case MELF, 0204
Product Status Active
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C