CMB02070X1504GB200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
CMB02070X1504GB200
Description:
RES SMD 1.5M OHM 2% 1W 0207
Payment:
In Stock : 7299
Tolerance ±2%
Resistance 1.5 MOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 1W
Package / Case MELF, 0207
Product Status Active
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C