
Vishay Dale
Product No:
CRCW12100000Z0EA
Manufacturer:
Package:
1210
Batch:
-
Description:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/2W 1210
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.19
0.19
10
0.15865
1.5865
25
0.11514
2.8785
50
0.08341
4.1705
100
0.061845
6.1845
250
0.0475
11.875
500
0.03743
18.715
1000
0.025906
25.906
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Vishay Dale |
| Series | CRCW |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance | Jumper |
| Resistance | 0 Ohms |
| Composition | Thick Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Base Product Number | CRCW1210 |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Temperature Coefficient | - |